Menu
Cart

Content

Izolace Praha

V rámci rozšiřování naší působnosti v oblasti středních Čech a Prahy jsme zřídili novou provozovnu v Praze Libni.

Vítejte na stránkách firmy l.S. POL - izolace s.r,o., jejíž základy jsou postaveny na mnoholetých profesních zkušenostech, především v oblasti hydroizolací.

Nabízíme komplexní služby v oblasti hydroizolací, klempířství a dalších podobných služeb v tomto oboru se zaměřením na požadavky a spokojenost zákazníka.

Spojením individuálního přístupu, letitých zkušeností, osvědčených postupů a nejmodernějších technologií dosahujeme maximální spokojenosti našich zákazníků.

Naší hlavní činností jsou hydroizolační fóliové systémy, neboli izolace staveb, především střech a spodních staveb, kde používáme kvalitní izolační materiály od našich výrobců (FATRAFOL) tak i od zahraničních výrobců (DEKPLAN, SIKAPLAN atd.) . Tyto fóliové izolace se vyznačují vysokou životností a absolutní spolehlivostí, stejně tak jako naše firma.

Výhodou pro Vás je i naše spolupráce s dalšími firmami v oboru, kde dokážeme zajistit že se postaráme jak o malou zakázku tak i o zakázku velkých rozměrů.

Hydroizolace, prodej fólií, klempířských prvků, systémových doplňků, atd.

Jsme také zaregistrování v dotačním programu „zelená úsporám“.
Základ firmy tvoří pracovníci s bohatými zkušenostmi jak ze zahraničí, tak i z ČR.. Mimo kvalitně odvedenou prácí klademe důraz zejména na technické provedení, dodržení daných parametrů, na kvalitu a záruku, neméně pak na maximální spokojenost zákazníka.

Kontaktujte nás – rádi k Vám přijedeme, na místě Vám poradíme a poskytneme podrobné informace, nabídneme nejvhodnější materiály a pracovní postup a samozřejmě vypracujeme nezávaznou cenovou nabídku zdarma.
Svěřte se do rukou profesionálů…

Přečtěte si:                                                           Podívejte se:                             Aktuálně:

 

 

Log In or Register